کهف الشهدا

بسمه تعالی

 

 

 

عید مبعث هم به تمامی دوستان تبریک عرض می کنم

 

کهف الشهدا

 

 

 

با سلام

رهبر معظم انقلاب در لیله الرغائب در کهف الشهدا حضور پیدا کردند و اعمال این روز مبارک را در این مکان مقدس حضور پیدا کردند.

عشق آقا به شهدا بخصوص شهدای گمنام وصف ناشدنی است ، پس از دعوت جمعی از دوستان برای برگزاری دعای ندبه در این مکان مقدس و اقتدا به رهبر معظم انقلاب در این مکان مقدس حضور پیدا کردیم.

 

امروز زائر مردانی آسمانی بودیم که در بین ما خاکیان گمنام بودن اما نامی به بلندای آسمان در بین افلاکیان دارند.بزرگ مردانی که فرزندان خمینی هستند.بزرگ مردی که به فرزندان خود آموزش داد که چگونه پله های کمال را طی کنند و آسمانی شوند.آری خمینی کبیر با کیمیا گری خود ،بزرگ مردانی تربیت کرد و آنها را از قید بندهای دنیوی آزاد کرد و آنها را آسمانی کرد .

 

در کهف الشهدا مهمان شهدا بودیم. و در آنجا دعای ندبه را زمزمه کردیم .به قول دکتر الهام پناهگاهی که از دست ظلم ها و تبعیض ها و فسادها به آنجا پناه می بریم.

 

به تمامی دوستان توصیه می کنم حتما به زیارتاین مکان متبرک بروند

 

در این روز عزیز التماس دعا داریم

 

 

 

/ 3 نظر / 17 بازدید
دلارام

سلام. خوبید؟ خیلی خوشحال شدم دوباره برگشتید. مطلبتون و عکس فوق العاده جالب بود. ای کاش در مورد شهدای کهف الشهدا هم اطلاعاتی می دادید. التماس دعا

حسن

سلام حسن جان!خوبی؟می گفتی يه گاوي گوسفندی چيزی می کشتيم.بايد اين واقعه را جشن گرفت.خيلی خوب کردی که برگشتی.حالا کارت دارم.